06 Říj

Binární opce – podvod?

Adam Bříza a pohádka o milionech

Pokud čtete tento článek, tak je to jen důkazem že binárním opcím se v České republice věnuje poslední dobou docela dost pozornosti a tento trend bude s přibývajícím časem stoupat. Náš web je udělaný pro to, abychom Vás informovali o nejdůležitějších věcech, které se ve světe binárních opcí dějí.

Je docela pravděpodobné, že jste Vy, nebo někdo z Vašich známých obdržel email, ve kterém se píše, že jakýsi Adam Bříza vydělal stovky dolarů na obchodu binárních opcí během pár hodin a po sléze si zakoupil apartmán v Barceloně. Na jeho fiktivním blogu se ,,rozjela,, velice příznivá diskuze, jak jsou všichni uživatelé spokojení a že vše prakticky vychází, tak jak má a není problém vydělat, právě díky ,,panu Břízovi,,.

Řikáte si..binární opce podvod určitě nebudou, všude jsou samé pozitivní recenze. Nenechte se zmást!!! Pan Bříza je fiktivní postava. Tento email, text, ale i diskuze na jeho blogu jsou pouze nástroj, jak jednotlivé uživatele rychle přimět založit si účet na platformě ZoomTrader a tudíž, jak pan Bříza píše: „stát se rychle milionáři“!

Brokera ZoomTrader vám opravdu nemůžu doporučit. Jednak z důvodu, že Kyperský národní regulační úřad CySec nedávno brokerovi Zoomtrader vyměřil pokutu 50 tisíc eur za to, že v jeho jurisdikci nabízí binární opce, aniž by na to měl licenci, neboli byl regulovaný. Pokuta mohla dosahovat až 350 tisíc eur , nicméně ZoomTrader se zavázal CySecu, že ukončí aktivity, které nejsou v souladu se zákonem. Proto byla pokuta poměrně mírná.

Za druhé díky vlastním zkušenostem a následnými ohlasy uživatelů vím, že Broker ZoomTrader si moc rád vymýšlí různé důvody proč Vám zjednodušeně nemůže vyplatit Vaše peníze.

Toto téma vrhá špatné světlo na obchod binárních opcí, protože abyste byli úspěšní v tomto odvětví, tak je dobré mít vytříbenou strategii, určitý bankroll management a hlavně kvalitního brokera. Musíte si uvědomit, že se jedná o burzovní typ obchodu a ne jenom o bezhlavé klikání myší s představou milionového zisku.

Pokud chcete obchodovat binární opce, opravdu si vybírejte jen z regulovaných brokerů. Binární opce podvod nejsou!