Broker na binární opce

 • Home
 • /
 • Broker na binární opce

Ověření a regulovaní brokeři na binární opce

topoption logo

Broker TopOption

Mám mnoho důvodů, proč zde doporučuji převážně TopOption. Brokera TopOption můžu v současnosti nazvat jako jednoho z nej-spolehlivějších a nejbezpečnějších brokerů, specializujících se na binární opce a jejich obchodování. Je držitelem licence regulačního orgánu Cysec a také získal souhlas s provozem činnosti od hlavních evropských orgánů dohledu ESAs (European Supervisory Authorities) jako je například Consob. Pro obchodníky z České a Slovenské republiky je však zejména důležité, že broker TopOption je regulovaný i ze strany České národní banky (ČNB) a národní Slovenské banky (NSB)

 

Webová platforma TopOption vypadá reprezentativně, je snadno přístupná a jednoduchá na používání. Výběr je z desítek měnových párů, komodit, akcií nebo akciových indexů.

 

U TopOption je platforma standardně dostupná ve dvou verzích. Jedna z nich je pro klasické obchodování na webovém prohlížeči a druhá je určena k použití v mobilních zařízeních, tabletech a podobně. Jak již bylo zmíněno v seznamu brokerů, samotná platforma je zprostředkována v mnoha jazycích, ale také hlavně v českém jazyce! Je možné s ní obchodovat prakticky všechny běžné typy opcí jako je One Touch, 60 second, nebo klasické High/Low opce. Obchodník si také může sestavit svou opci pomocí nástroje zvaného Option Builder.

 

Další zajímavé funkce, které přináší TopOption je například: Rollover – to znamená, že za určitý poplatek je možné u některých opcí prodloužit dobu expirace a funkce Double, což je možnost zdvojnásobení investice, pokud máte velkou jistotu, že vaše opce bude v době expirace tam, kde jste chtěli, neboli „in the money“.

 

Co se týče podkladových aktiv k obchodování, tak nabídka od TopOption se řadí k nadstandartu. V současné době je aktiv, která spadají do měnových párů, akcií, komodit a akciových indexů, něco málo přes 170. Průměrná výnosnost, neboli payout na investici dosahuje 85 %.

 

Další věc, kterou bych chtěl vypíchnout je tzv. TopOption akademie, což je profesionální internetové školicí středisko, jehož cílem je poskytnout znalosti nezbytné pro nové obchodníky a pomoct jim se orientovat ve světě binárních opcí. Zde najdete vše od úvodních průvodců, kteří vysvětlují základy i pokročilejší vodítka uživatelům, kteří jdou do hloubky v obchodních strategiích. Členové mají rovněž přístup také k webinářům, stejně jako k e-knihám, aby dále rozvíjely jejich dovednosti.

 

Vklady a výběry lze uskutečňovat jak kreditními kartami Visa, Mastercard, tak i bankovním převodem či prostřednictvím internetových peněženek WebMoney, Skrill Moneybookers a dalšími. Zpracování požadavku na výběr trvá běžně 24 hodin. 48 hodin u kreditních karet. Bankovním převodem běžně 3 dny.

stockpair2

Broker Stockpair

Broker StockPair nabízí obchodování přes přehlednou a jednoduchou platformu, která je zabezpečená několika bezpečnostními vrstvami. StockPair poskytuje 4 typy účtů – stříbrný, zlatý, platinový a VIP, k prémiovému účtu od 1 000 USD pak získáte vlastní demo účet.

 

StockPair nabízí několik různých metod obchodu (Call/Put, One Touch, Páry) a několik různých metod vkladů a výběrů, patří mezi ně platby kartou, bankovní převody a elektronické peněženky (Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Skrill, Idea-Delta, CashU, AstroPay, WebMoney, Qiwi, Giropay, Sofort). Minimální vklad pro založení účtu je 200 USD a minimální obchod u krátkodobé akcie můžete uzavřít již za 20 USD.

 

StockPair využívá velmi přehlednou a jednoduchou platformu. Registrace na webových stránkách StockPair, které jsou dostupné v několika světových jazycích, je zdarma. Českého obchodníka bude zajímat, že broker StockPair bohužel neposkytuje českou platformu. Nicméně zákaznická podpora je však tak široká, že ani cizojazyčná platforma nemusí být žádným problémem. Zákaznická podpora je k dispozici po telefonu, mailu či live chatu. Na stránkách si můžete stáhnout aplikaci pro chytré telefony s operačním systémem Android nebo iOS. Obchodovat tudíž můžete prakticky odkudkoliv.

 

Broker StockPair nabízí při obchodování široké možnosti. Setkat se můžete s binárními opcemi klasickými i párovými. Mezi klasické opce patří High/Low opce a opce členěné podle expirační doby (krátkodobé a dlouhodobé – 60 sekund, 90 sekund, 5 minut, 10 minut, 15 minut, 30 minut, 1 hodina, 24 hodin a dokonce na týdny). U párových opcí, proti sobě můžete postavit konkurenční dvojici a spekulovat, která z nich bude mít vyšší výnos. Můžete obchodovat akcie McDonald’s proti Starbucks, Google proti Apple, Shell proti BP, ropu proti zemnímu plynu a dalších několik desítek párů evropských, amerických i australských akcií plus některé páry komodit.

 

Výnosy z opcí
Zhodnocení opcí se trochu liší. Obecně by se však dalo říci, že výnosy u StockPair se pohybují od 70% do 85% zhodnocení. Počet obchodovatelných aktiv je v současné době spíše užší, nicméně všechny základní a nejvíce obchodované aktiva nabízí. Avšak nutno podotknout, že broker Stockpair předpokládá rozšíření podkladových aktiv, které přinesou zajímavější zhodnocení.

Statistika uvádí, že výnosy z měn, komodit a akcií činí 80%, výnosy z minutových opcí až 82% a výnosy z párových opcí u fixed 82% a floating 15% – 200%.

 

Broker Stockpair nabízí i vzdělávání pro začínající obchodníky. V záložce „Education“ najdete materiály pro dokonalou přípravu pro vstup do světa binárních opcí. Najdete zde základní pravidla obchodování, video návody i veškeré parametry binárních opcí. Mohu říci, že tyto materiály jsou velmi užitečné,

 

Platforma vám poradí, jak obchodovat a jak obchod uzavřít. Mimo jiné jsou zde popsány i principy strategií využívaných pro obchodování s binárními opcemi.

 

Přímo v platformě si můžete otevřít i technickou analýzu.

 

Zkušenost autora:

Než jsem si otevřel účet u Stockpair, obchodoval jsem u brokera TopOption a úspěšnost byla dobrá, ale přednastavené expirace způsobovaly snížení uzavřených obchodů a je pravda, že někdy jsem prošvihl dobu do uzavření obchodu. Nevýhoda byla ta, že časy byly pevně nastavené jako například čas na 16:15, 16:30 a podobně. Toho se u Stockpairu nemusíme bát – jako jeden z mála brokerů, Stockpair nemá přednastavené doby uzavření (expirace) opce a obchodník si může při daných hodnotách aktiv nastavit libovolný čas expirace. V neposlední řadě bych rád zmínil, že je regulovaný mezinárodními úřady a především Evropskou unií. Jediná nevýhoda tohoto brokera na rozdíl od ostatních je, že při stejné hodnotě opce (ojedinělé případy) po uzavření obchodu, nezískáte zpět svoji investici.

Nicméně tento broker na binární opce díky výborné a rychlé podpoře, stabilní platformě a výše zmiňovanou charakteristikou, na webu binop.cz uspěl a proto ho mohu doporučit!

24option logo

Broker 24Option

Broker 24Option byl oceněn za průkopnictví obchodu binárních opcí a rozvíjení investiční sítě. Dle Forexových magnátů je považován za lídra brokerů na binární opce. 24Option byla spuštena v roce 2010 a nabízí obchodníkům jedny z nejvyšších ROI na světě.

 

I když broker 24Option začal působit na trhu binárních opcí teprve na konci roku 2010, stala se jeho platforma velmi rychle známou po celém světě. Velký vliv na tento fakt měla skutečnost, že již od začátku byla nabízena v mnoha jazycích. V současné době je platforma lokalizována do 16 jazyků, kde prozatím bohužel čeština chybí. Nicméně díky její jednoduchosti a přehlednosti se bez ní beze všeho obejdete.

 

Mezi nevýhody můžeme zařadit relativně vysokou minimální výši obchodu $24 a nemožnost sestavit si vlastní binární opci (neboli optionbuilder). Ovšem vzhledem k široké nabídce splatností opcí druhá nevýhoda prakticky padá, protože si expirace můžete volit od 60 sekund, přes 2, 5, 15 minut až po hodiny a dny. Pro intradenní obchodování je nabídka více než uspokojivá.

 

Dále se společností 24Option můžete obchodovat High/Low binární opce, Boundary binární opce (Inside/Outside), Touch/No Touch binární opce, Short Term binární opce (60 sekund, 2 minuty a 5 minut). Minimální investice do jedné opce je, jak už bylo zmíněno 24 $.

 

Minimální vklad je 250 $ a po uskutečnění vkladu máte k dispozici i demo účet, který vám umožní například testovat své obchodní strategie bez rizika.

 

Obchodníci, kteří využívají k obchodování mobilní telefon, klidně mohou využít aplikace 24Option pro operační systém Android a iOS.
Nabídka podkladových aktiv u 24option patří nadprůměru. Standardně v ní naleznete všechna populární aktiva ze čtyř kategorií, jimiž jsou komodity, měnové páry, akcie a akciové indexy. Co však každého tradera potěší, je rozmanitost dob expirací u jednotlivých aktiv, které se naopak řadí k těm nejširším, se kterými se v odvětví binárních opcí setkáte.

 

Rovněž je třeba vyzdvihnout, že u nejpopulárnějších aktiv nabízí 24option i velmi slušný payout (výnos opce), jenž se se například u velice oblíbeného měnového páru EUR/USD s různými dobami expirace, po většinu dne pohybuje okolo hodnoty 85 %.

 

24option je také jeden z těch brokerů binárních opcí, kteří poskytují obchodníkům zdarma vzdělávací materiály. V jeho “Education Center” můžete nalézt jak webináře, tak ebooky, tradingová videa a další výukové pomůcky. Ty přitom jsou zpracovány na poměrně vysoké úrovni a ocení je zejména začínající tradeři. Musím však přiznat, že jde spíše o marketingový “tahák”, nežli o kvalitní materiál, jenž by vám pomohl začít vydělávat na binárních opcích. Nečekejte proto tedy žádné zázračné návody a strategie na zbohatnutí. Jde spíše o dokumentaci k obchodní platformě a ještě několik dalších tipů.

 

Nový účet může obchodník fundovat pomocí všech běžných forem. K dispozici je možnost vkladu přes standardní bankovní převod, kreditními a debetními kartami různých tipů a samozřejmě i prostřednictvím internetové peněženky Skrill, která je v Evropě stále více populární.

 

Politika výběrů u 24option dovoluje obchodníkům odesílat prostředky ze svého brokerského účtu pouze stejnou metodou, kterou obchodník použil při fundování. Výběry tedy lze uskutečňovat stejnými formami jako vklady.

 

Skutečnost, že se jedná o jedno z největších brokerů na binární opce (ne-li největšího), svědčí i počet fanoušků stránek na sociální síti facebook. K datu vydání této recenze je zde téměř 225 530 příznivců. Jen pro srovnání, velmi populární broker mezi českými obchodníky TopOption, jich má jen necelých 3700. Samozřejmě, pro někoho tento parametr nemusí být směrodatný. Já jsem jen chtěl poukázat na to, jak ve skutečnosti je 24option oblíbený, zvláště pak u zahraničních obchodníků.

Porovnání 3 nejlepších brokerů na binární opce – 2014/2015

Broker

 • white_space
 • URL webové stránky
 • Vznik brokera
 • Čestina
 • Typy binárních opcí
  .
 • Minimální částka vkladu
 • Minimální obchodní částka
 • Bonus
 • Zhodnocení – Payout (klasické opce)
 • Demo účet ke vkladu zdarma
 • Regulovaný od ČNB či EU
 • Platební metody
  .
 • Počet aktiv k obchodování
 • Mobilní aplikace
 • Američtí obchodníci
 • Hlavní sídlo
 • Podpora obchodníků
 • Naše hodnocení brokera a platformy

TopOption

 • logo-top-option
 • www.topoption.com
 • 2012
 • High/Low, 60s, Touch, Option Builder, Touch
 • 100$
 • 10$ (5$ minutové opce)
 • 100% do výše 2500$
 • 70-84%
 • Bankovní převod, Kreditní karty, Skrill a další
 • 180
 • Kypr
 • Live chat, Telefon, Email
 • 95% (doporučeno)

Stockpair

 • stockpair2
 • www.stockpair.com
 • 2010
 • binární opce
 • High/Low, 60s, Touch, Párové opce, Touch
 • 200$
 • 20$
 • až 200%
 • 70-85%
 • Bankovní převod, Kreditní karty, Skrill a další
 • 105
 • Kypr
 • Live chat, Telefon, Email
 • 95% (doporučeno)

24option

 • broker 24option
 • www.24option.com
 • 2010
 • High/Low, 60s, Touch, No touch, Boundary
 • 250$
 • 24$
 • 100% do výše 2500$
 • 70-85%
 • Bankovní převod, Kreditní karty, Skrill a další
 • 165
 • Londýn, Spojené království
 • Live chat, Telefon, Email
 • 90% (doporučeno)

Ten správný broker na binární opce a jak ho vybrat:

 1. V první řadě doporučuji vybírat jen mezi regulovanými společnostmi, které podléhají finančnímu dozoru v zemi svého sídla. V seznamu výše jsou to všichni brokeři, ale pokud byste se zajímali i o jiné, ujistěte se, že mají příslušnou licenci – to znamená, že jsou vaše peníze na obchodním účtu pojištěné.
 2. Spolehlivost a důvěryhodnost – regulace neznamená vše, nejlepším měřítkem kvality brokera jsou ohlasy obchodníků. V tomto seznamu uvádím jen ty, se kterými sám obchoduji a na které mám pozitivní zpětnou vazbu i od vás čtenářů
 3. Typy binárních opcí – u všech vždy najdete základní typ opcí high/low (nahoru/dolů), ale pokud dopředu víte, že chcete obchodovat i jiné, ujistěte se, že je má daný broker v nabídce a podle toho vyberte.
 4. Výše investic a počátečního vkladu – každý broker na binární opce se liší výší počátečního vkladu a minimální investicí do spekulace. Doporučuji dodržovat moneymanagement a riskovat maximálně 5% výše zůstatku na obchodním účtě. Volte proto brokera, který vám v toto svými požadavky umožní.